Опис товару
Електрочайник 2200w 1700 мл- це сучасний пристрій з високою потужністю і оригінальним зовнішнім виглядом. Стильний дизайн техніки дозволяє використовувати її в будь-якій кухні, а завдяки міцності і продуктивності, вона послужить вам багато років.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 1.7 кг |
| Основні | |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Тип | Електрочайник |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | home essential |
| Потужність | 2200 Вт |
| Об'єм, л | 1,7 |
| Живлення | От сети |
| Розміри | 19,5 х 28,8 х 17,5 см |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип нагрівального елемента | Прихований (диск) |
| Колір | Нержавійка/Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 850 ₴


