Midea MT-RW2L20W — компактний і надійний тостер для двох скибочок хліба. Завдяки індивідуально регульованому ступеню підсмажування і практичним додатковим функціям, як-от розморожування й розігрівання, він ідеально підходить для щоденного використання на кухні.
Тостер на 2 скибочки з самоцентрувальною напрямною
7 регульованих рівнів засмагання
Функції: розморожування, підігрівання, скасування
Знімний піддон для крихт для легкого очищення
Функція підіймання для безпечного витягання невеликих скибочок
Автоматичне вимкнення в разі блокування
Нековзні ніжки для надійного утримання
Потужність: 800-950 Вт
Розміри: 26 × 18,7×6 см.
Вага: 1,7 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Midea |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити (ВхШхГ) | 26 × 18,7 × 16,6 см |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал корпусу | Пластик і неіржавка сталь |
| Потужність, Вт | 800-950 |
| Особливості конструкції | Знімний піддон для крихт; Решітка для підігрівання булочок; Екстрапідйом для маленьких скибочок хліб |
| Живлення | От сети |
| Розміри | 26 × 18,7 × 16,6 см |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Тостер |
| Функції тостера | Автовимкнення; Кнопка Стоп; Розморожування |
| Колір | Сріблястий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 800 ₴





