Духовой шкаф электрический GRUNHELM GN70KASC 2500W НОВЫЙ
Настольная духовка.
Електрична піч Grunhelm GN70KASС виконана у корпусі чорного кольору. Потужність пристрою становить 2500 Вт, а ступінь нагрівання встановлюється плавним регулюванням. У 70-літровій камері моделі встановлені гриль та конвекційний вентилятор. Функція гриль утворює на продуктах хрумку ароматну скоринку.
До переваг електричної печі Grunhelm GN70KASС можна віднести:
Механічне керування
Таймер роботи 90 хв
Дискретність 10 хв
5 рівнів потужності 100°C-230°C
Верхній та нижній нагрівальні елементи з конвекцією
Світлова індикація включення
Розмір листа: 383х266 мм
Об'єм камери 70 л
Об'єм, л
70
Діапазон температури
100-230 °С
Функції приготування
Гриль
Конвекція
Таймер
90 хв
Напруга
220-240 В
Особливості
Звуковий сигнал
Таймер
Комплектація
Піч
Решітка гриль
Деко з антипригарним покриттям
Колір корпусу
Чорний
Тип керування
Механічне
Потужність, кВт
2.5
теги
Міні-піч
Матеріал корпусу
Метал
Додаткові характеристики
Розмір листа 383х266х20 мм
5 - рівнів потужності
Програми
Верхній нагрів
Нижній нагрів
Верхній та нижній нагрів з конвекцією
Вага
10. кг
Вага в упаковці
11.63 кг
Габарити (ВхШхГ)
32.2 х 51.5 х 37.9 см
Габарити в упаковці (ВхШхГ)
45.1 х 70.5 х 59.2 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Колір корпусу | Чорний |
| Тип духової шафи | електричний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри духової шафи | |
| Вага | 10 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові характеристики | Розмір листа 383х266х20 мм 5 - рівнів потужності |
| Діапазон температури | 100-230 °С |
| Комплектація | Піч Решітка гриль Деко з антипригарним покриттям |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Напруга | 220-240 В |
| Об'єм.л | 70 |
| Особливості | Звуковий сигнал таймер |
| Живлення | От сети |
| Потужність, кВт | 2.5 |
| Програми | Верхній нагрів Нижній нагрів Верхній та нижній нагрів з конвекцією |
| Розміри | 32.2 х 51.5 х 37.9 см |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Таймер | 90 |
| Тип | Духова шафа |
| Тип керування | Механічне |
| Функції | Гриль, Конвекція. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 600 ₴








