Умови експлуатації
Діагональ екрана: 55 дюймів (140 см)
Роздільна здатність екрана: 4K (3840 x 2160)
Частота оновлення: 60 Гц
Інтелектуальна технологія: Так
Відео:
Формат екрана: 16:9
Контрастність: 5000:1
Яскравість: 360 кд/м2
Час відгуку матриці: 8 мс
Кут огляду: 178°/178°
Підтримка HDR: HDR10
Технологія HLG
Звук:
Вихідна потужність: 2 х 10 Вт
Технологія: DTS Studio Sound
Підтримка: Dolby Digital
SMART TV - WEB-OS + MAGIQ REMOTE:
Інтернет-браузер
Мультимедіа
Розмір без ножок : 123х71см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Aiwa |
| Тип телевізора | Qled |
| Операційна система | Tizen |
| Розміри | |
| Вага | 11.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Smart-платформа | Tizen OS |
| USB-порт | Да |
| VESA | 200x100 мм |
| Бездротовий інтерфейс | Bluetooth WI-Fi |
| Вихідна потужність звуку, Вт | 2 x 10 |
| Рік випуску | 2024 |
| Діагональ екрана | 55" |
| Діапазони цифрового тюнера | DVB-C DVB-S DVB-S2 DVB-T DVB-T2 |
| Додатково | Блокування від дітей Вбудований браузер Таймер сну |
| Інтерфейси | GoogleTV |
| Призначення | Для дому |
| Особливі властивості | Попередньо встановлені програми: Netflix Prime Video Youtube HDR.Додаткові роз'єми: 3 х HDMI, 2 xUSB |
| Живлення | От сети |
| Підтримка 3D | Без 3D |
| Підтримка Smart TV | Зі Smart TV |
| Покриття екрана | Матове |
| Роздільна здатність | UHD (4K): 3840 x 2160 |
| Країна-виробник товару | Японія |
| Тип матриці | DLED |
| Колір рамки | Вугільний чорний |
| Частота оновлення | 60Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 000 ₴


