Діагональ екрана
49"
Бездротові можливості
Bluetooth 5.1
Технологія дисплея
LCD телевізор (LED)
Частота екрану (інтерпольована)
60 Гц
Платформа
Android TV
VESA
200x200 мм
Обсяг оперативної пам'яті
1.5 ГБ
Розмір без ножок: 109х63,5 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Aiwa |
| Тип телевізора | LED |
| Операційна система | Tizen |
| Розміри | |
| Вага | 16 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Smart-платформа | Tizen OS |
| USB-порт | Да |
| VESA | 200x200 мм |
| Бездротовий інтерфейс | Bluetooth WI-Fi |
| Вихідна потужність звуку, Вт | 2 x 10 |
| Рік випуску | 2024 |
| Діагональ екрана | 49" |
| Діапазони цифрового тюнера | DVB-C DVB-S DVB-S2 DVB-T DVB-T2 |
| Додатково | Блокування від дітей Вбудований браузер Таймер сну |
| Інтерфейси | GoogleTV |
| Призначення | Для дому |
| Особливі властивості | OLED-телевізор |
| Живлення | От сети |
| Підтримка 3D | Без 3D |
| Підтримка Smart TV | Зі Smart TV |
| Покриття екрана | Матове |
| Радіус кривини | 1800R |
| Розміри | 120х13х77 см. |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Роз'єми | Порт HDMI: 3 USB-порт: 2 |
| Країна-виробник товару | Японія |
| ТВ тюнер | Супутниковий Цифровий Т2 Цифровий кабельний |
| Тип | Телевізори |
| Тип 3D-технології | Пасивна |
| Тип матриці | DLED |
| Форма екрана | Плоский |
| Колір рамки | Вугільний чорний |
| Частота оновлення | 60Гц |
| Частота розгортання панелі | Частота реальна: 60 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 500 ₴


