Діагональ екрана: 43 дюйми (109,2 см)
Роздільна здатність: Повна HD-роздільна здатність 1920 x 1080p
Тип телевізора: Світлодіодний
Тип освітлення: Прямий світлодіод
Розумний телевізор: Так
Операційна система: webOS
Стандартний контраст: 1200:1
Підключення до локальної мережі: Так
Wi-Fi: Wi-Fi (вбудований)
Колір: Чорний
Порт HDMI: 3
USB-порт: 2
Можливості смарт-телевізора: Програми DLNA : • Netflix • Prime Video • Youtube • Disney+ • Airplay • Apple Homekit • Браузер • LG Store
Тип цифрового тюнера: DVB-T2/C/S2
Звук: 2 динаміки потужністю 10 Вт
Аналоговий тюнер: Так
Процесор: А75 *2 + А55 * 2
Опис бездротового з'єднання: 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) 2.4G/5G
Інші з'єднання: 2 * RCA, 1 * Навушники, 1
Процесор:
Чотириядерний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Aiwa |
| Операційна система | Tizen |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Smart-платформа | Tizen OS |
| USB-порт | Да |
| VESA | 200x100 мм |
| Бездротовий інтерфейс | Bluetooth WI-Fi |
| Вага | 5.4 кг. |
| Вихідна потужність звуку, Вт | 2 x 10 |
| Рік випуску | 2024 |
| Діагональ екрана | 43" |
| Діапазони цифрового тюнера | DVB-C DVB-S DVB-S2 DVB-T DVB-T2 |
| Додатково | Вбудований браузер Таймер сну |
| Інтерфейси | GoogleTV |
| Призначення | Для дому |
| Особливі властивості | Попередньо встановлені програми: Netflix Prime Video Youtube HDR.Додаткові роз'єми: 3 х HDMI, 2 xUSB |
| Живлення | Від мережі |
| Підтримка 3D | Без 3D |
| Підтримка Smart TV | Зі Smart TV |
| Покриття екрана | Матове |
| Розміри | 1092 х 75 х 559 мм |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Роз'єми | Порт HDMI: 3 USB-порт: 2 |
| Країна-виробник товару | Японія |
| Колір рамки | Вугільний чорний |
| Частота оновлення | 60Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 500 ₴


