Акумуляторна ланцюгова пила JVISION, мініелектрична ланцюгова пила для обрізання
Бренд JVISION
у комплекті 2 акб.
Джерело живлення Працює від батареї
Потужність 800 Вт
Вага товару 1,58 Кілограм
Розміри продукту 20Д x 8Ш x 35В см
• Широке застосування — акумуляторна ланцюгова пила JVISION чудово підходить для обрізання садових гілок, чагарників, невеликих гілок, рубання дерева, широко використовується в садах, парках, на фермах, фермах, садах, садах, теплицях. (максимальна довжина різання становить 15 см)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jvision |
| Вага | 1.6 кг |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Додаткові функції | |
| Особливості | Автоматичне змащування ланцюга |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина шини, мм | 200 мм |
| Потужність двигуна, Вт | 800 Вт |
| Потужність двигуна, к.с. | 1,09 л.с. |
| Призначення | Побутове; Для дому; Для кемпінгу; Для Автомобіля |
| Живлення | від акумулятора |
| Розміри | 20Д x 8Ш x 35В см |
| Розташування двигуна в пилі | Поперечне (бічне) |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Електричний |
| Крок ланцюга, дюйм | 0.325 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 999 ₴


