Характеристики та опис
• Основні атрибути
o Виробник Ducati
o Стан Новий
• Користувацькі характеристики
o Вага 12 кг.
o Батарея 36V 7.8 Ah
o Запас ходу на одному заряді до 30 км.
o Мoдель Ducati PRO-I Evo
o Максимальна швидкість 20 [км/год]
o Максимальна вага користувача 100 кг.
o Марка Ducati
o Потужність, 350 Вт.
o Розмір колеса 8,5 дюйма,надувні колеса
o Гальмо Ручне дискове
Матеріал рами алюміній
Габарити Розкладеного Самоката (105х30х115 см)
Габарити складеного Самоката (105х44х48 см)
Габарити коробки (121х23,5х57 см)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ducati |
| Вага | 12 кг |
| Максимальна швидкість | 25 км/год |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Водонепроникність | IP54 |
| Діаметр коліс | 8,5" |
| Ємність батареї | 36Vх7,8Ah |
| Запас ходу | 30 км |
| Максимальне рекомендоване навантаження | до 100 кг |
| Потужність, Вт | 350 Вт |
| Призначення | Для дорослих; Для дітей |
| Розмір | 105х44х48 см |
| Розміри | 105х30х115 см |
| Сидіння | Без сидіння |
| Країна-виробник товару | Італія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 600 ₴






