Характеристики та опис
• Основні атрибути
o Виробник Aprilia
o Стан Новий
• Користувацькі характеристики
o Вага 13,8 кг.
o Батарея 36V 6Ah
o Запас ходу на одному заряді до 30 км.
o Мoдель Aprilia eSRZ
o Максимальна швидкість 20 (50 км/год)
o Максимальна вага користувача 100 кг.
o Марка Aprilia
o Потужність, 300 Вт. Макс. 450 Вт.
o Розмір колеса 8,5 дюйма, надувні колеса
o Гальмо дискове
Габарити Розкладеного Самоката (112х44,5х115,5см)
Габарити складеного Самоката (112х44,5х48 см)
Габарити коробки (121х23,5х57 см)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Aprilia |
| Вага | 13.8 кг |
| Максимальна швидкість | 20 км/год |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Водонепроникність | IPX5 |
| Діаметр коліс | 8,5" |
| Ємність батареї | 36Vx6Ah |
| Запас ходу | 30 км |
| Максимальна потужність, Вт | 450 Вт |
| Максимальне рекомендоване навантаження | до 100 кг |
| Потужність, Вт | 300 Вт |
| Призначення | Для дорослих; Для дітей |
| Розмір | 112х44,5х48 см |
| Розміри | 112х44,5х115,5см |
| Сидіння | Без сидіння |
| Країна-виробник товару | Італія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 700 ₴





