Характеристики та опис
• Основні атрибути
o Виробник Ducati
o Стан Новий
• Користувацькі характеристики
o Вага 15,5 кг.
o Батарея 36V 7.8 Ah
o Запас ходу на одному заряді до 25 км.
o Мідель Ducati PRO-II Plus
o Максимальна швидкість 25 (50 км/год)
o Максимальна вага користувача 100 кг.
o Марка Ducati
o Потужність, 350 Вт.
o Розмір колеса 10 дюймів
o Гальмо Ручне дискове
Габарити Розкладеного Самоката (116х19х115 см)
Габарити складеного Самоката (116х48х49 см)
Габарити коробки (121х23,5х57 см)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ducati |
| Вага | 15.5 кг |
| Максимальна швидкість | 25 км/год |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Водонепроникність | IPX4 |
| Висота керма | 114 см. |
| Діаметр коліс | 10" |
| Ємність батареї | 7800 mAh |
| Запас ходу | 25 км |
| Максимальне рекомендоване навантаження | до 100 кг |
| Потужність, Вт | 350 Вт |
| Призначення | Транспорт |
| Розмір | 116х48х115 |
| Розміри | місце для ніг 40х20 см. |
| Сидіння | Без сидіння |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Шини | 10" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 599,10 ₴






