Електросамокат Ducati Scrambler City Cross-E X Жовтий 25 [км/год] самокат
![Електросамокат Ducati Scrambler City Cross-E X Жовтий 25 [км/год] самокат, фото 2](https://images.prom.ua/6532437447_w40_h40_elektrosamokat-ducati-scrambler.jpg)
![Електросамокат Ducati Scrambler City Cross-E X Жовтий 25 [км/год] самокат, фото 3](https://images.prom.ua/6532437448_w40_h40_elektrosamokat-ducati-scrambler.jpg)
![Електросамокат Ducati Scrambler City Cross-E X Жовтий 25 [км/год] самокат, фото 4](https://images.prom.ua/6538450373_w40_h40_elektrosamokat-ducati-scrambler.jpg)
Характеристики та опис
• Основні атрибути
o Виробник Ducati
o Стан Новий
• Користувацькі характеристики
o Вага 19 кг.
o Батарея 36V 12.5Ah
o Запас ходу на одному заряді до 45 км.
o Мoдель Ducati Scrambler City Cross-E X
o Максимальна швидкість 25 [км/год]
o Максимальна вага користувача 120 кг.
o Марка Ducati
o Потужність, 350 Вт.
o Розмір колеса 10 дюймів (85/65-6.5) надувні колеса
o Гальмо Ручне
Габарити Розкладеного Самоката (118,3х46х121,6 см)
Габарити складеного Самоката (118,3х46х49,8 см)
Габарити коробки (121х23,5х57 см)
Оснащен бесщеточным двигателем
Колеса Honeybridge безкамерні та зручні, без ризику проколювання
Надзвичайно тиха технологія, що потребує мінімального обслуговування
Поглинають вібрацію і згладжують нерівності дорожнього покриття
Обладнаний подвійними гальмами спереду та ззаду, а також світлодіодними ліхтарями під підніжкою.
Запас ходу до 45 км. залежно від стилю їзди погоди та температури
Версія самоката Scrambler City Cross-E X Не боятися вологи пили та бруду
час заряджання 4-7 годин до 100%
привод передний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ducati |
| Вага | 19 кг |
| Максимальна швидкість | 25 км/год |
| Стан | Новий |
| Колір | Жовтий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розміри | Місце для ніг 20х50 см. |
| Призначення | Транспорт |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Розмір | Висота;121.6 x довжина 118.3см. |
| Потужність, Вт | 450 Вт |
| Особливості | з підвіскою, бічною підставкою, дисплеєм |
| Ємність батареї | 12,5 А·год. |
| Максимальне рекомендоване навантаження | до 120 кг |
| Шини | 10" |
| Сидіння | Без сидіння |
| Висота керма | 1216 мм. |
| Максимальна потужність, Вт | 450 Вт |
| Запас ходу | 45 км |
| Водонепроникність | IPX5 |
| Діаметр коліс | 10" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 700 ₴

![Електросамокат Ducati Scrambler City Cross-E X Жовтий 25 [км/год] самокат, фото 1](https://images.prom.ua/6532437449_w640_h640_elektrosamokat-ducati-scrambler.jpg)
![Електросамокат Ducati Scrambler City Cross-E X Жовтий 25 [км/год] самокат](https://images.prom.ua/6532437449_elektrosamokat-ducati-scrambler.jpg)