Електросамокат Ducati Scrambler City Cross-E Жовтий 25 [км/год] самокат
![Електросамокат Ducati Scrambler City Cross-E Жовтий 25 [км/год] самокат, фото 2](https://images.prom.ua/6532437447_w40_h40_elektrosamokat-ducati-scrambler.jpg)
![Електросамокат Ducati Scrambler City Cross-E Жовтий 25 [км/год] самокат, фото 3](https://images.prom.ua/6532437448_w40_h40_elektrosamokat-ducati-scrambler.jpg)
Электросамокат Ducati Scrambler City Cross-E
Характеристики та опис
• Основні атрибути
o Виробник Ducati
o Стан Новий
• Користувацькі характеристики
o Вага 19 кг.
o Батарея 36V 12.5Ah
o Запас ходу на одному заряді 45 км.
o Мoдель Ducati Scrambler City Cross-E
o Максимальна швидкість 25 [км/год]
o Максимальна вага користувача 120 кг.
o Потужність, 350 Вт.
o Розмір колеса 10 дюймів (85/65-6.5) надувні колеса
o Гальмо Ручне
Габарити Розкладеного Самоката (118,3х46х121,6 см)
Габарити складеного Самоката (118,3х46х49,8 см)
Габарити коробки (121х23,5х57 см)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ducati |
| Вага | 19 кг |
| Максимальна швидкість | 25 км/год |
| Стан | Новий |
| Колір | Жовтий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розміри | Місце для ніг 20х50 см. |
| Призначення | Транспорт |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Розмір | Висота;121.6 x довжина 118.3см. |
| Потужність, Вт | 350 Вт |
| Ємність батареї | 12,5 А·год. |
| Максимальне рекомендоване навантаження | до 120 кг |
| Шини | 10" |
| Сидіння | Без сидіння |
| Висота керма | 1216 мм. |
| Запас ходу | 45 км |
| Водонепроникність | IPX5 |
| Діаметр коліс | 10" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 700 ₴

![Електросамокат Ducati Scrambler City Cross-E Жовтий 25 [км/год] самокат, фото 1](https://images.prom.ua/6532437446_w640_h640_elektrosamokat-ducati-scrambler.jpg)
![Електросамокат Ducati Scrambler City Cross-E Жовтий 25 [км/год] самокат](https://images.prom.ua/6532437446_elektrosamokat-ducati-scrambler.jpg)