Гриль Tefal OPTIGRILL »GC7P08«, 2000 Вт
Професійний підхід до приготування їжі
Універсальний помічник кулінара. Новинку оснастили 6-ма автоматичними програмами, які допоможуть вам приготувати практично будь-яку страву: сосиски, бургери, м'ясо, птицю, рибу, сендвічі.
Тепер ви можете влаштувати пікнік із розкішним меню, готувати корисні та смачні бургери для дітей, радувати гостей стейками з м'яса та риби.
Ретельно налаштовані режими враховують тип продукту та забезпечують ідеальний ступінь прожарювання. Tefal Optigrill – смачна та корисна їжа для всієї родини.
Розробники Tefal створили унікальний датчик, що дозволяє врахувати особливості кожного продукту.
Сенсор визначає розмір, товщину та кількість продуктів, щоб підібрати оптимальну температуру приготування в одній із 6 автоматичних програм.
Просто покладіть м'ясо, птицю чи рибу на пластину – датчик визначить усі параметри продуктів, забезпечуючи ідеальний ступінь прожарювання.
Новий Optigrill – технології простого приготування улюблених страв.
Розмір робочої поверхні – 30 х 20 см
Робоча поверхня - Рифлена
Потужність – 2000 Вт
Установка - Настільна
Змінні пластини
Покриття робочої поверхні - Антипригарне
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tefal |
| Габаритні розміри гриля | |
| Вага | 4.2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Гриль |
| Диапазон мощности, Вт | 2000 Вт |
| Призначення | Для кухні |
| Розмір робочої поверхні | 30x20 см |
| Розміри | 40х50х20 |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Країна-виробник товару | Германия |
| Тип | Контактний (Притискний) |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 000 ₴






