Можливість роботи з кабелем і без нього
Різні функції прасування: сухе прасування, прасування з парою, вертикальне відпарювання, функція парового удару.
Функція самоочищення
Функція розпилювання
Функція захисту від крапель
Функція захист від накипу
Функція від перегріву
Безперервне регулювання температури
Резервуар для води 280 мл
Підошва з алюмінію з керамічним покриттям
Поворотний кабель 360*
Потужність 2400 Вт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Easy Home |
| Постійна подача пара | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вертикальне відпарювання | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автовимкнення | Да |
| Довжина шнура | 1.6 м |
| Додаткові функції | Можливість роботи з кабелем і без нього |
| Матеріал підошви | Кераміка (металокераміка) |
| Потужність | 2400 Вт |
| Призначення | Для одягу |
| Об'єм резервуара для води | 280 мл |
| Паровий удар, г/хв | 30 г/хв |
| Розміри | 32х18х15 см |
| Система «Капля-стоп» | Да |
| Система самоочищення | Немає |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Країна-виробник товару | Германия |
| Цвет изделия | Синій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 999 ₴




