Тип шнекової соковижималки
Вертикальна
Бренд ROSPEC
Потужність, Вт
150
Матеріал корпуса
Пластик
Конструкція соковижималки
Протикапельна система, Збільшена труба подачі
Дод. комплектація
Щіточка для чищення, Склянка для соку
Число швидкостей
1
Тип управління
Механічне
Системи захисту
Захист від перегріву
Тип
Соковижималка
Вид соковижималки
шнекова
Матеріал корпусу чашки: нержавіюча сталь
Форма зарядного порту: овальна Номер моделі: JC-7200 Матеріал леза: нержавіюча сталь (Д х Ш х В (дюйми): 23 см x 45 см x 10 см
Матеріал корпусу: пластикФорма зарядного порту: кругла
Об'єм контейнера для м'якоті: 0,5-1 л
Призначення:
Віджимання соку,Перемішування,
Молочний коктейль,МорозивоСпосіб укладання: ТаблицяРегулювання швидкості: одна передача
Тип: Відцентровий соковитискач
Сертифікація: CE Потужність (Вт): <200 Вт
Місткість: 500-1000 мл
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ROSPEC |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип приладу | Шнековий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | шнекова |
| Місткість | 1 л |
| Потужність | 150 Watt |
| Призначення | Для кухні |
| Об'ємом глечика | 1000 ml |
| Об'єм ємності для макухи | 1000 ml |
| Розміри | 45х23х10 |
| Країна реєстрації бренда | Польща |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Тип | Електричний |
| Тип двигуна | щоточный електродвигатель |
| Колір | Сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 000 ₴






