Клас енергоефективності Е
Споживання енергії 190 кВтч/рік
Корисний обсяг 168 літрів.
Зірковий рейтинг ***
Рівень шуму 40 дБ
Продуктивність заморожування 7,8 кг/24 години
Час охолодження під час вимкнення електроенергії 16,5 години.
Дверний упор можна змінити
Регульовані по висоті ніжки
4 прозорі ящики й 1 відділення.
Механічне регулювання температури
утоплена ручка
Окремий
Кліматичний клас N/ST
Морозильна камера MD 37372
Холодильник для напоїв
Форма для льоду
4 прозорі ящики морозильної камери.
1 відкритий ящик морозильної камери
Розміри ширина: 54,4 см.
Розміри Висота: 142,6 см.
Розміри глибина: 57,1 см.
Вага: 43 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Medion |
| Клас енергоспоживання | E |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 43 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | камерна морозильна камера |
| Габарити (ВхШхГ) | 54.4 х 142,6 х 57.1 см (ш-в-г) |
| Дисплей | Немає |
| Місткість | 168 л |
| Кількість ящиків/кошик | 5 |
| Потужність заморожування | 7,8 кг/24 год |
| Призначення | Побутове |
| Корисний об'єм | 168 |
| Система розморожування | Ручне |
| Система керування | Механічна |
| Спосіб встановлення | Окремішній (соло) |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Країна-виробник товару | Германия |
| Тип | Морозильна камера |
| Тип двигуна | колекторний компресор |
| Рівень шуму | 40 |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 999 ₴





