Кількість швидкостей - 3
Тип - Підлоговий
Управління - Механічне
Додаткові характеристики
Обертання 90 градусів. 3 ступінчастий.
Вид - Лопатевий
Країна-виробник товару - Китай
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Beper |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Лопастній |
| Додаткові характеристики | Обертання 90 градусів. 3 ступінчастий. |
| Призначення | Побутове |
| Живлення | От сети 220 v 50/60 Hz |
| Розміри | 54 х 54 х 130 см |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Підлоговий |
| Керування | Механічне |
| Функції | світловий індикатор |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 899 ₴






